piątek, 17 grudnia 2010

Losowanie..

I nastał dzień rozwiązania zagadki. Przeprasza, że dopiero dzisiaj, ale w ferworze prac najzwyczajniej w świecie pomyliłam daty.
Ale nie przedłużam....

Prawidłowa odpowiedź to ...
DRZWI


Z desek elewacyjnych, bejcy, pasty wybielającej i wielkich okuć. Zrobiliśmy razem z mężem drzwi do wiatrołapu i sypialni.
Pomysł przyszedł... właśnie...
Szukaliśmy drzwi ciekawych, oryginalnych i pasujących do nietypowego wymiaru wnęki. Oczywiście nie znaleźliśmy takich, więc... zrobiliśmy. Inspiracją była Elle i jej cudowne drzwi oraz zdjęcie fantastycznej komody, którą zobaczyłam na zdjęciu amerykańskiego czasopisma wnętrzarskiego... trochę to trwało i gotowe. Jeszcze trzeba nad nimi popracować, ale na święta jak znalazł. Dotychczasowe zasłony zostały zastąpione " rękodziełem " hihi.
Mam nadzieję, że i Wam się podobają.

W zabawie chętnych nie było zbyt wielu, a odpowiedzi prawidłowych jeszcze mniej. Nie wiem , czy za trudna zagadka, czy niewiele osób było zainteresowanych. Postanowiłam wylosować dwie osoby. Jedną spośród prawidłowych odpowiedzi, drugą - nagrodę pocieszenia, dla tych którzy bawili się razem ze mną.

Więc... i tu werble proszę...

Pierwszą nagrodę zdobywa Camilla. To dowód na to, że nie trzeba mieć bloga, żeby wygrywać :)

Nagroda pocieszenia wyfrunie do Mamy Dwóch Najdroższych Szczęść.

Obu dziewczynom gratuluję z całego serca. Mam nadzieję, że będziecie zadowolone i mały prezent pod choinką Was ucieszy . Proszę o adresy na maila kt.ilona@gmail.com.

Ściskam wszystkich gorąco i dziękuję za udział w zabawie.
Buziaki

5 komentarzy:

 1. Jakie oryginalne :)
  Myślałam, że w zagadce chodzi o coś precyzyjniejszego w określeniu (do czego to drzwi), bo że to jakieś drzwiczki, to było widać ewidentnie :) ech...
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że jednak nie napisałaś... pomysły na to, do czego drzwi prowadzą były fantastyczne. Do spiżarki, do lasu....
  Szkoda tylko , że tak mało osób było. Zapraszam kolejny raz...
  Dziękuję serdecznie za odwiedzinki i komentarz Ściskam

  OdpowiedzUsuń
 3. no prosze :) najwazniesze to dobry pomysl :) :)

  OdpowiedzUsuń
 4. DRZWI SĄ SUPER!!!!! na prawdę! i ... dziękuję :********** za nagrodę pocieszenia :) będę czekać na nią cierpliwieeeee :) mam szczęście :)

  OdpowiedzUsuń