sobota, 15 maja 2010

Zabawa

Romantyczna Magda organizuje u siebie zabawę. Z chęci do poprawienia własnego, negatywnego nastroju postanowiłam się zapisać. Przecież nie ma nic cudowniejszego niż darowanie innej osobie prezentu.
Boję się tylko jednego.. , że zabawa którą przejęłam nie będzie miała chętnych. Ale co tam jakieś małe ryzyko musi być..

Więc zapraszam Was do zabawy, oto zasady:

- Warunkiem jest posiadanie własnego bloga.
- Pierwsze trzy osoby, które umieszczą pod tym wpisem komentarz, w którym zgłoszą chęć wzięcia udziału w zabawie, otrzymają ode mnie, mały ręcznie robiony upominek, który wyślę w ciągu 365 dni.
- Wy Kochani musicie zorganizować taką samą zabawę u siebie by dać szansę kolejnym trzem osobom, na prezent od Was.
-Każdy Blogowicz może 3 razy uczestniczyć w takiej zabawie.

Mam nadzieję, że mimo moich obaw znajdą się chętni.


Dla Was biedroneczka na szczęście:)

Chciałam również pochwalić się (baaardzo wstępnie), iż popełniłam pewne działania co do swojej osoby i postanowiłam kilka rzeczy w swoim życiu zmienić. TAK DŁUŻEJ NIE MOŻE BYĆ! Podobno każdy jest kowalem własnego losu, choć mam wrażenie, że ten los czasem młot kowalowi z ręki wytrąca. Nie zwyczajna jestem, aby użalać się nad sobą, choć ostatnio to zrobiłam i troszkę mi głupio.
Więc zmian jest masa, o których zacznę Wam wkrótce opowiadać. Czasu mam coraz to mniej, to mnie akurat cieszy, ale codziennie oglądam Wasze cudowne blogi i staram się również ślad po sobie zostawić:)

Z tego miejsca chciałam również podziękować serdecznie za miłe słowa w komentarzach i Wasze dobre duszyczki. Słowa Wasze to miód na moje serce.

Pozdrawiam Wszystkich bardzo gorąco

Ps. Właśnie oglądam "Seksmisję", jestem uzależniona od tego filmu. Polecam na poprawę humoru. To działa:)

4 komentarze:

  1. Ja jako druga w kolejce,pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam Cieszę się, że tu jesteście, miło mi gościć Was na swoim blogu. Teraz poproszę o adres na maila i czekajcie na niespodziankę oczywiście, przed Wami 365 dni oczekiwania hihi

    OdpowiedzUsuń
  3. dołączam jako 3 :))) hihihihi

    OdpowiedzUsuń